درباره ما

درباره ما

جناب آقای محمدرضا یوسفی مدیریت موسسه حقوقی نارُون با هدف رفع نیازهای هموطنان عزیز با روشی نوین از سال 1382 اقدام به جمع آوری بانک اطلاعاتی و در کنار آن گردآوری کارشناسان، وکلاء، پرسنل و مشاورین زبده و با تجربه نمود. تا با ایجاد یک دپارتمان مدرن، متعهد، با کمترین خطای ممکن پاسخگوی نیازهایتان باشیم. درهمین راستا موسسه نارُون از فروردین ماه سال 1392 با این پشتوانه شروع به فعالیت در این زمینه نمود.
تجربه، در این سالها سبب شد تا براین باور برسیم که این تجربه فرصت بروز هرگونه خطا را از ما سلب خواهد کرد.
همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص موسسه نارون برشناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر مدرن ترین خدمات دهی روز دنیا به سراسر کشور می باشد. موسسه حقوقی نارُون هم اکنون شامل واحدهای حقوقی، کارشناسی، مشاوره و اجرا می باشد و با گردآوری این بخشها تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل خدمات ثبتی به سازمان ها، شرکتهای خصوصی و اشخاص را دارد.
بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه نارُون تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.درباره ما

تگ های مطلب: ثبت شرکت سهامی خاص، ثبت شرکت تعاونی، شرکت با مسئولیت محدود، ثبت شرکت سهامی عام، ثبت مالکیت فکری